Mail Listesi

Mail Listemize Kaydolun

A-Holistik Sağlık Programı Nedir ?

Holistik sağlık veya bütünsel sağlık, hayata yaklaşım olarak tanımlanabilir. Vücudun kendini iyileştirme yeteneğini geliştirmede, yaşam tarzında değişikliklere ve enerji akışını doğru kullanmaya ile ilgilidir. Hastalığın veya vücudun belirli bölümlerine odaklanmak yerine, bu eski sağlık yaklaşımı, insanın kendisi ve çevresiyle nasıl etkileşimde bulunduğunu dikkate alır.

Holistik sağlık, zihin, beden ve ruh arasındaki bağı vurgular. Amaç en üst düzeyde refah ve sağlığı elde etmektir. İnsan, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal unsurlardan oluşur ve ona bakmanın başka bir yoldur. Holistik sağlık bir yaşam tarzıdır. Bir günlük veya bir dönemlik  uygulanacak bir yöntem değildir. Bireyin günlük olarak bedenine ve ruhuna verdiği değer ve özen aldığı ilaçlar ve tedavi kadar önemlidir.

holistik-saglik-k

Peki bu program size neler kazandırır ?

  • İnsanları refah düzeyi ve sağlık konusunda etkileyen günlük seçimler için teşvik eder
  • Her hastanın zihin, beden ve ruhunun bu yönlerinin iç içe geçmiş ve optimal sağlığı elde etmek için gerekli olması gereken yolu kazandırır
  • Doğal iyileşmeye odaklanır ve ayrıca kişinin kendi sağlığından kendisini sorumlu tutar.

A-HOLİSTİK SAĞLIK PROGRAMI kişiye ve kurumunuza özel tasarlanan, çalışanlarınızın tüm hayatlarına dokunabilen, hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara daha iyi yaşam çözümleri sunmak üzere geliştirilmiş bir programdır.

A-Holistik Hizmetler

Kurumsal Programlar

Bireysel Programlar

Web Platform Programı

× WhatsApp